Dwa lata temu Marzena dostała w spadku mieszkanie po swojej babci. Rozwiązało to jej ważny problem kwaterunkowy – bo wcześniej mieszkała razem z bratem w małym pokoju na jednym w Bydgoskich osiedli.

Jej babcia, rodowita warszawianka zapisała jej w testamencie piękne mieszkanie niedaleko pałacu kultury. Po tej wiadomości Marzena szybko zaczęła szukać pracy w nowym mieście żeby przenieść się tam na stałe. Znała i lubiła to miasto, bo wielokrotnie spędzała tam całe wakacje mieszkając u babci. Na jej szczęście pracę udało się szybko znaleźć, głównie przez kwalifikacje tłumacza przysięgłego jakie miała Marzena.

Największe problemy pojawiły się podczas remontu

Mimo, że lubiła i znała Warszawę to nie miała tam wielu znajomych, którzy mogliby jej pomóc. Jedynym wyjściem było znalezienie kogoś przez ogłoszenia w Internecie. W ten prosty i popularny sposób po kilku dniach w jej nowym mieszkaniu znalazł się Zbyszek. W pierwszych dniach okazał się bardzo przyjazny i miły jak na glazurnika – wspomina Marzena. Oferował mi pomoc we wszystkim, z czym sama nie mogła sobie poradzić. Robiliśmy razem zakupy a gdy zaczęło mi brakować pieniędzy zaproponował, że pożyczy mi kilka tysięcy. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić ile kosztowałaby mnie firma remontowa. Warszawa ze Zbyszkiem stała się małym bezpiecznym miasteczkiem.

Był dla mnie zupełnie obcy. Nawet nie wiem, kiedy staliśmy się sobie bliscy – opowiada Marzena

W końcu remont mieszkania się skończył. Ale nie skończyła się przyjaźń między Marzeną a Zbyszkiem. Na początku Zbyszek przedłużał remont twierdząc, że jeszcze coś jest do zrobienia. Dopiero jak w mieszkaniu nie było zupełnie nic do wyremontowania – zaproponował Marzenie wyjście do kina. Potem zaczął jej pokazywać wszystkie romantyczne miejsca w Warszawie aż zmęczeni wylądowali w świeżo wyremontowanym mieszkaniu.

Po kilku tygodniach Marzena zaproponowała aby Zbyszek zamieszkał u niej na stałe a on przyjął propozycje. Teraz czekają ich tylko zaręczyny i ślub.

Jeśli interesują Cię podobne historie, koniecznie wejdź na: https://opowiadania-erotyczne.pl/najlepsze-sex-opowiadania-erotyczne/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *